środa, 18 maja 2016

Zakup specjalny - Purles

 

Parę dni temu otworzyłam ostatnie serum, zapasu brak, z jednej strony super, bo pozbyłam się tego co mi już długo zalegało. Z drugiej strony panika, bo nie miałam pomysłu, jakie kolejne kupić. Niby wybór jest duży, aż za duży, ale nic mi jednak aż tak nie wpadło w oko, żebym musiała to już mieć. W takich momentach jesteście nieocenione. Jedna z Was, Aneta W, ma podobną skórę do mojej, odkrywa właściwości marki Purles. Miałam ich krem łagodzący i byłam nim zachwycona, jedyny, który tak kompleksowo i zaskakująco działał na moją skórę. Czy jest lepszy moment, żeby sprawdzić, czy reszta produktów dorównuje temu pierwszemu? Podczas zamówienia musiałam się powstrzymywać, zachęcająco wyglądało wiele produktów. Zamowienie złożone podczas weekendu, we wtorek było już u mnie. 

 

102 - Ryżowy Eliksir. Kompleks rozjaśniający, redukujący przebarwienia. Wzrost poziomu nawilżenia skóry, wygładza i niweluje płytkie zmarszczki. Tyle obiecuje producent, ja liczę tylko na rozjaśnienie przebarwień z utrzymaniem poziomu nawilżenia. Uwielbiam go do tego stopnia, że wylądował w ulubieńcach czerwca i zamawiam kolejne opakowanie :)

 

 

104 - Ryżowy Krem. Preparat rozświetla, rewitalizuje, zmniejsza pory i delikatnie matuje. Czyli wszystko czego potrzebuje od kremu na dzień. Ulubieńcy. Denko.


 
110 - Łagodzący Eliksir. Koi, redukuje zaczerwienienia, ujędrnia skórę i wygładza zmarszczki. Jeśli działa równie dobrze, jak krem z tej serii to będę zachwycona. Denko.

 

 

120 - Eksfoliujący Krem Wzmacniający. Redukuje rumień, wzmacnia odporność skóry. Obkurczeniu naczyń krwionośnych, poprawa poziomu nawilżenia i złagodzenie stanów zapalnych skóry. Powiem szczerze, że ten produkt ciekawi mnie najbardziej. Ale będzie musiał sobie poczekać do jesieni ze względu na kwasy w składzie. Co prawda wystarczy używać na dzień kremów z filtrem, ale po co ryzykować. 

 

 

Próbki:
- 119 - Odnawiający Krem Eksfoliujący 
- 121 - Odżywczy Krem z Komórkami Macierzystymi
- 122 - Rozświetlająca Baza SPF 50+
- 132 - Smart - Krem Balansujący

Pozostałe majowe zakupy:
Moje nowości
Shamasa
Khiel's
GlamSHOP
Promocja w Rossmannie - Dłonie/Usta
Promocja w Rossmannie - Oczy
TOP